Comodo zmienia się w Sectigo

Comodo CA, największy na świecie komercyjny ośrodek certyfikacji i lider w dziedzinie rozwiązań bezpieczeństwa sieci, ogłosił, że firma zmienia nazwę na Sectigo. Firma ujawniła swoją nową nazwę, aby ograniczyć zamieszanie na rynku i lepiej reprezentować zakres i kierunek swoich rozwiązań, w wzwiązku z rocznicą przejęcia przez Francisco Partners w wyodrębnieniu z Comodo Group.

Sectigo zapewnia rozwiązania bezpieczeństwa sieci dla małych, średnich i przedsiębiorstw, w celu ochrony pracowników, klientów, własności intelektualnej i marek przed zagrożeniami internetowymi. Produkty i usługi firmy umożliwiają klientom i partnerom monitorowanie i zabezpieczanie tożsamości cyfrowych we wszystkich punktach kontaktu.

„To jest ekscytujący moment dla naszej firmy”, powiedział Bill Holtz, CEO, Sectigo. „Zmieniając markę na Sectigo, kładziemy nacisk na naszą ekspansję, poza SSL, na Internet Rzeczy i bezpieczeństwo internetowe oraz ogłaszając nasze zobowiązanie do uczynienia Internetu bardziej bezpiecznym i bezpiecznym – zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dla konsumentów. Skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań, które na nowo analizują normy i rozwijać branżę jako całość oraz planować zostać najbardziej zaufanym, innowacyjnym i zorientowanym na klienta partnerem na świecie w celu zabezpieczenia każdej strony internetowej, transakcji, komunikacji i podłączonego urządzenia „.